Praca we Wrocławskim Teatrze Lalek

Pracownica / Pracownik sprzątający

Do pracy we Wrocławskim Teatrze Lalek poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocławski Teatr Lalek we Wrocławiu
Wymiar czasu pracy: pełny etat
Opis stanowiska:
1. Sprzątanie i dbanie o czystość pomieszczeń budynku Teatru.
2. Praca wg harmonogramu (również w weekendy i wieczorami),

Wymagania:
1. Doświadczenie w pracy.
2. Umiejętność pracy w zespole.
3. Systematyczność, skrupulatność, obowiązkowość.
4. Dyspozycyjność.
5. Dobra organizacja pracy własnej.
6. Życzliwość i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (cały etat) w renomowanym, samorządowym teatrze.
2. Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS.
3. Wynagrodzenie: pensja zasadnicza w wysokości 3.600 zł brutto oraz regulaminowy dodatek stażowy.
4. Pracę w przyjaznym miejscu, w centrum wydarzeń kulturalnych.
5. Planowany termin rozpoczęcia pracy – październik 2023 (termin może ulec zmianie w zależności od wyników naboru).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e‑mail: krzysztof.nowak@teatrlalek.wroclaw.pl lub złożenie dokumentów osobiście w sekretariacie Teatru w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Rekrutacja na stanowisko pracownik sprzątający”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.

*Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej informacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Wrocławski Teatr Lalek poszukuje osoby do pracy na stanowisko kasjerki / kasjera biletowego

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie (mile widziane o profilu ekonomicznym)
• umiejętność obsługi komputera(mile widziana znajomość programu IKSORIS i terminala kart płatniczych)
• wysoka kultura osobista
• dyspozycyjność (praca także w weekendy)
• samodzielność, dokładność i uczciwość
• język angielski w stopniu komunikatywnym

Do obowiązków kasjerki/kasjera będzie należeć:
• prowadzenie sprzedaży biletów na spektakle
• przyjmowanie rezerwacji
• wystawianie faktur
• prowadzenie raportów kasowych

Oferujemy:
• umowę o pracę na cały etat
• pracę w miłym zespole

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert* (CV) do 4 listopada 2019 roku na adres:
widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883."

wrocławski teatr lalek
biuro obsługi widza / rezerwacje:
T: 71 335 49 11, 71 335 49 12
F: 71 335 49 13

kasa biletowa:
T: 71 335 49 10
kasa@teatrlalek.wroclaw.pl

Od 4 do 7 lipca
kasa jest czynna:
cz-pt 14:00-18:00

Od 8 lipca do 21 sierpnia
PRZERWA URLOPOWA
kasa nieczynna

Od 22 do 31 sierpnia

Rejestr Instytucji Kultury
Miasta Wrocławia RIK nr.: 21/94
NIP 896-000-53-25, REGON 000278936
Nr konta bankowego:
PL 59 1020 5226 0000 6702 0416 3077