WROCŁAWSKI TEATR LALEK
Instytucja Kultury Gminy Wrocław
pl.Teatralny 4
50-051 Wrocław
NIP: 896-000-53-25
REGON 000278936
nr konta
59 1020 5226 0000 6702 0416 3077

Janusz Jasiński
Dyrektor Naczelny
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl

Jakub Krofta
Dyrektor Artystyczny
jakub.krofta@teatrlalek.wroclaw.pl

BILETY I REZERWACJE
Biuro Obsługi Widowni

T: 71 335 49 11, 71 335 49 12
F: 71 335 49 13
widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

SEKRETARIAT
T: 71 335 49 01
F: 71 335 49 05
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl

WROCŁAWSKI TEATR LALEK

WROCŁAWSKI TEATR LALEK
Instytucja Kultury Gminy Wrocław
pl.Teatralny 4
50-051 Wrocław
NIP: 896-000-53-25
REGON 000278936
nr konta
59 1020 5226 0000 6702 0416 3077

DYREKTOR NACZELNY

Janusz Jasiński
Dyrektor Naczelny
sekretariat@teatrlalek.wroclaw.pl

DYREKTOR ARTYSTYCZNY

Jakub Krofta
Dyrektor Artystyczny
jakub.krofta@teatrlalek.wroclaw.pl

KIEROWNICZKA LITERACKA

Maria Wojtyszko
Kierowniczka literacka
T: 71 335 49 01
maria.wojtyszko@teatrlalek.wroclaw.pl

SEKRETARZ LITERACKA

PRACOWNIA PEDAGOGIKI TEATRU

ARCHIWUM ARTYSTYCZNE

Katarzyna Krajewska
Sekretarz literacka
Kierowniczka Pracowni Pedagogiki Teatru
T: 71 335 49 06
katarzyna.krajewska@teatrlalek.wroclaw.pl

KASA BILETOWA

Kasa biletowa
T: 71 335 49 10


pn: kasa nieczynna
wt-pt: 9:00 - 12:00 i 14:00 - 18:00
sb-nd: na 1 godz. przed spektaklem
30 min.
przed warsztatem biletowanym

SPRZEDAŻ i REZERWACJA BILETÓW

ORGANIZACJA WIDOWNI

Katarzyna Starczewska
Kierownik Biura Obsługi Widza

Katarzyna Adamczuk
Małgorzata Wójcik

T: 71 335 49 11/12/49, F: 71 335 49 13
widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

BIURO PROMOCJI i SPRZEDAŻY

Sylwia Gorzak
Kierownik Biura Promocji i Sprzedaży
T: 71 335 49 08
sylwia.gorzak@teatrlalek.wroclaw.pl

Joanna Bryl-Góralska
Specjalistka d/s Promocji i PR
Kontakt z mediami
T: 797 042 022 ; 71 335 49 07">
joanna.bryl@teatrlalek.wroclaw.pl

Tomasz Waszkiewicz
Specjalista d/s Promocji i Marketingu
tomasz.waszkiewicz@teatrlalek.wroclaw.pl
T: 71 335 49 07



 

IMPRESARIAT / WYNAJEM SAL

Maja Hermansdorfer-Pstrokońska
Impresariat
T: 71 335 49 14
impresariat@teatrlalek.wroclaw.pl

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Krzysztof Nowak
Kierownik administyracyjny i BHP
T: 71 335 49 40
krzysztof.nowak@teatrlalek.wroclaw.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Katarzyna Pasławska
Główna księgowa
T: 71 335 49 60
katarzyna.paslawska@teatrlalek.wroclaw.pl

DZIAŁ TECHNICZNY

Piotr Kejna
Kierownik techniczny
T: 71 335 49 70
piotr.kejna@teatrlalek.wroclaw.pl

RODO Inspektor Danych Osobowych

Natalia Miłostan
Inspektor Danych Osobowych
T: 697 310 309
natalia@prudenspdp.pl

Rejestr Instytucji Kultury
Miasta Wrocławia RIK nr.: 21/94
NIP 896-000-53-25, REGON 000278936
Nr konta bankowego:
PL 59 1020 5226 0000 6702 0416 3077

biuro obsługi widza / rezerwacje:
T: 71 335 49 11, 71 335 49 12
F: 71 335 49 13
widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

kasa biletowa:
T: 71 335 49 10
kasa@teatrlalek.wroclaw.pl

poniedziałek: Kasa nieczynna
wtorek - piątek:
9:00 - 12:00 i 14:00 - 18:00
sobota - niedziela:
1 godz przed spektaklem

NEWSLETTER

Logotypy partnerzy 2022 hotel europeum epi market tauron dystrybucja tauron-bezpieczniki budus tvp3 wroclaw